Web plný inspirace pro Vaše velké věci - vynikající recepty nejen od skvělých šéfkuchařů, návody, tipy a rady. Inspirace, díky které dokážete i z obyčejných věcí udělat pořádně velkou věc pro Vás i Vaše blízké. Vše vyrábíme tak, abyste dokázali vytvořit a prožít velké věci a právě proto Vám přinášíme tento web. Váš Schneider, výrobce kvalitních uzenin. S námi dokážete velké věci!

Alžbeta Jánošíková http://www.fit-way.sk/

Alžbeta Jánošíková
Zdravé jedlo pripravené s láskou je ten najväčší luxus, ktorý si môžeme dopriať. Preto pečte a varte zdravo, z poctivých potravín a nezabudni použiť najdôležitejšiu ingredienciu – lásku.

späť

Kedysi zvedavé dievčatko objavujúce tajomné vône vychádzajúcej z maminej kuchyne. Neskôr zvedavosť prerástla vo veľkú vášeň a do života v kuchyni sa úplne zamilovala. Jej láska k jedlám sa zväčšovala priamo úmerne ako aj chuť športovať. Odvtedy sa vydala na cestu zdravého životného štýlu a začala sa špecializovať na recepty určené pre športovcov, ale aj ľudí trpiacich na celiakiu, intoleranciu na laktózu a pod. Stala sa z nej foodblogerka. O rok neskôr už pôsobila ako redaktorka v jednom z najlepších blogov o zdravom životnom štýle na Slovensku -  www.fitshaker.sk. Je spoluautorkou bestsellerov ako Z fitka do kuchyne 3 a Z fitka do kuchyne špeciál. Jej recepty sa objavili aj v e-bookoch ako Vianoce bez kíl navyše a Veľká noc v zdravom šate. Medzi tým sa jej blog stal 7. najlepším blogom o zdravom životnom štýle na Slovensku v súťaži bloger roka 2015. Za sebou má aj úspešné semináre o varení a pečení na fit pobytoch u kondičnej trénerky Janky Jánošíkovej. V súčasnosti pomáha ľuďom nájsť rovnováhu na tanieri, ale aj v živote prostredníctvom príspevkoch na jej blogu www.fit-way.sk.

Recepty Alžbety Jánošíkovej

Lahodné Mac and Cheese s kockami šunky
Lahodné Mac and Cheese s kockami šunky
Sdílet

Podeľ sa o tento recept so svojimi blízkymi a priateľmi!