Mäsové veľkonočné vajíčko Súťaž UKONČENÁ

Počasie sa nám zlepšilo, slniečko svieti a Veľká Noc je už za dverami!

Ako každý rok, ani tento nebude výnimkou, prinášame zaujímavú a kreatívnu súťaž pre všetkých našich fanúšikov - či nás sledujete dlhšie alebo ste tu noví ;)

Tentokrát súťažíme o najkrajšie Mäsové veľkonočné vajíčko! Určite sa pýtate, ako môže byť vajíčko mäsové? To práve nechávame na vašu fantáziu a kreativitu!

Či už to bude kus salámy vykrojenej do tvaru vajíčka alebo to bude salámové 3D vajíčko, či ho dozdobíte len na papieri farbami, je to úplne celé na vás a my sa nevieme dočkať vašich nápadov a výtvorov!

Fotky vašich mäsových vajíčok z Mecom výrobkov zasielajte na náš Facebook do správy a my ich budeme postupne zverejňovať. Súťaž trvá od 14.3. - 22.3.2016.

A čo môžete vyhrať? Hlavnú cenu, teda najkreatívnejšie a najzaujímavejšie vajíčko vyberie Mecom porota a výherca získava veľký darčekový box od Mecomu plný výrobkov a darčekov (Bajkal saláma, 3x Sibír nárez, Čabajská suchá klobása, magnetka webu a panvica na grilovanie značky Tescoma). ďalších troch výhercov vyžrebujeme náhodne a tí získajú menší darčekový box Mecom taktiež s produktami a darčekmi Mecom (Bajkal saláma, 3x Sibír nárez a magnetka webu).

Nezabudnite sa teda zapojiť a tešíme sa na vaše fotky! :)

 

Štatút súťaže