Vaša prémiová chuť

Na váš stôl prinášame mäsové výrobky s vysokým podielom mäsa. Prémiové produkty sú určené nielen náročným spotrebiteľom, ale všetkým, ktorí majú radi kvalitné mäso a radi si na ňom pochutnajú. Originálne receptúry a koreniny či vynikajúca chuť a vôňa zaručí, že chutiť bude každému. Pripravte si spolu s nami chutné raňajky, obed či pohostenie pre rodinu a priateľov. Na príprave receptov s použitím týchto produktov sa podieľali aj známi šéfkuchári zo Slovenska a Česka, ktorí prinášajú jedinečné recepty do vašej kuchyne. Všetky tieto recepty nájdete na našom webe a pravidelne vám prinášame ďalšie.

 

Plzeňská pečená šunka

Šunka vynikajúcej chuti, pečená v peci, čo jej dodáva karamelovú farbu a lákavú vôňu. Má ručne narezanú kožu, ktorá vytvára exkluzívny dizajn. Obsahuje 85% bravčového stehna.

Karlovarská šunka

Šunka s vysokým podielom mäsa 90% a vynikajúcou mäsovou chuťou. Extra tenké plátky v náreze.

Moravská morčacia šunka

Šunka vyrobená z kvalitných morčacích pŕs s podielom mäsa 80%. Extra tenké plátky v náreze budú obľúbenou delikatesou hlavne detí, ale i dospelých.

Šumavská šunka 90%

Táto šunka sa vyznačuje šťavnatou mäsovou chuťou a 90% podielom mäsa. Je obalená tukovým pokryvom, ktorý zjemní jej chuť. Ideálne sa hodí na obložené misy, či na prípravu teplých jedál.

Bajkal saláma

Ruskou receptúrou inšpirovaná saláma z kvalitných kuracích pŕs a bravčovej slaniny. Výbornú chuť dotvára originálny výber korenín a údenie na bukovom dreve. Bez alergénov a bez lepku.

Sibír saláma

Saláma s veľkým priemerom z kvalitného bravčového mäsa vyznačujúca sa dlhým sušením a neodolateľnou chuťou. Bez lepku a bez alergénov.

Berlínske párky

Lúpané párky obsahujúce 80% kvalitného mäsa, vyrábané sú bez glutamanu a so zníženým obsahom soli. Bezlepkové.

Cisárske párky

Párky s obsahom mäsa až 97%, ktoré neobsahujú glutaman, majú znížený podiel soli a sú v krátkej verzii. V kuchyni ich využijete pri príprave akéhokoľvek jedla. Bezlepkové.

Teľacie párky

Teľacie párky sú s podielom mäsa 81%, z toho 41% tvorí teľacie mäso. Sú balené v prírodnom baraňom čreve, údené na bukovom dreve a tiež v krátkej verzii. Pochutnajú si na nich malí i veľkí labužníci.

Debrecínske klobásky

Debrecínske klobásy obsahujú až 85% mäsa, z toho 26% predstavuje hovädzie mäso. Majú lahodnú chuť, ktorú zvýrazňuje údenie na bukovom dreve a štruktúra podobná klobáskam. Balené sú v prírodnom baraňom čreve. Obľúbia si ich najmä páni, no aj šikovné gazdinky. V kuchyni s nimi vyčarujete rýchlu večeru, ale aj náročnejšie recepty teplej kuchyne.

Bacon

Extra tenké plátky údenej slaniny sú ideálne na pečenie ako aj na priamu konzumáciu. Náš Bacon je veľmi obľúbený v kuchyni na prípravu mnohých jedál. Bez lepku a bez alergénov.

 

Ďalšie informácie o produktoch na www.mecom.sk