Prémiový zážitok chutí

Prichádzame na trh s novými obalmi Premium radu

Rad Premium je prehliadkou najvyšších údenárskych špecialít. Je spojením najvyššej kvality a výsostného umenia majstrov mäsiarov.

„Prémiový zážitok chutí“, tak znie motto vynovenej Mecom Premium línie. Záleží nám na tom, aby sme zákazníkom prinášali tradičné slovenské chute ale aj netradičné kombinácie. Na prvom mieste však vždy ostáva kvalita. Práve tá zohrala najdôležitejšiu úlohu pri kreovaní nových produktov. Do obchodnej siete sa čoskoro dostane Prešporská dusená šunka, Pražská šunka, Piešťanská zaúdená šunka, Turčianska šunka s čiernym korením, Nitrianska kuracia šunka a Zvolenská morčacia šunka. Ich hlavnou doménou je lahodná chuť a obsah mäsa nad 90 %, všetky šunky patria do kategórie špeciál podľa rozdelenia obsahu čistých svalových bielkovín. K produktom ako Karlovarská šunka, Viedenské párky či Saláma Sibír, ktoré sa už v Premium rade nachádzajú tak pribudnú aj ďalšie novinky.

Prémiový a moderný redizajn

Pri tvorbe nových obalov sme sa zamerali na segment náročných zákazníkov. Nosné farby čierna a zlatá kopírujú samotné logo prémiovej rady. Časť obalu je priehľadná, aby mohol zákazník vidieť samotný produkt. Na spodnej časti je kresba v linkách znázorňujúca históriu mäsiarskeho remesla. Dbáme tiež na to, aby každá surovina, prídavná látka či obalový materiál, ktorý je súčasťou produktu, spĺňali vopred stanovené kvalitatívne parametre. Preto spolupracujeme len s dôveryhodnými a stabilnými dodávateľmi všetkých surovín.

Mecom Premium rad šuniek

Turčianska šunka s čiernym korením

Túžite po niečom výnimočnom, zároveň však ctíte tradície? Lahodná receptúra Turčianskej šunky s čiernym korením je pre vás tá pravá. Na váš stôl prinášame harmóniu chutí v podobe šunky údenej na bukovom dreve s vysokým obsahom bravčového mäsa. Ozvláštnená je čiernym korením tak, aby vyhovela tým najnáročnejším.

Prešporská dusená šunka

Prešporok, niekdajšie hlavné mesto Uhorska, ktorému právo meča udelil Matej Korvín bolo vyhlásené okrem iného kulinárskymi dobrotami. Bezpochyby k nim patrí aj Prešporská dusená šunka. Vyrobená z vybraných častí bravčového stehna, varená v pare s obsahom mäsa 93%. Zavrite oči a nechajte sa unášať zážitkom chutí vďaka starostlivo vybraným ingredienciám.

Pražská šunka

Mesto ležiace v dolnom toku Vltavy je známe po celom svete. Stovežatá Praha, ktorá patrí k najkrajším mestám Európy. Zažite chuť tohto unikátneho mesta kdekoľvek s Pražskou šunkou od Mecomu. Za všetko hovorí až 97% bravčového mäsa, minimálny obsah soli či tradičný tukový pokryv. Dostane vás vyvážená chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku.