Web plný inspirace pro Vaše velké věci - vynikající recepty nejen od skvělých šéfkuchařů, návody, tipy a rady. Inspirace, díky které dokážete i z obyčejných věcí udělat pořádně velkou věc pro Vás i Vaše blízké. Vše vyrábíme tak, abyste dokázali vytvořit a prožít velké věci a právě proto Vám přinášíme tento web. Váš Schneider, výrobce kvalitních uzenin. S námi dokážete velké věci!

Novinky a súťaže

 
 

My v Mecome vieme o mäse a práci s ním všetko. Sme profesionáli, ktorí k svojej práci pristupujú úplne oddane. S láskou pre vás pripravujeme nové a nevšedné receptúry, ktorých inšpiráciu hľadáme doma i vo svete. Napriek tomu, ako správni patrioti, si dávame záležať aj na tradičných chutiach Slovenska. Za svoju prednosť považujeme aj fakt, že kráčame s dobou a požiadavkami spotrebiteľov, čo sa prejavuje aj v sortimente značky Mecom, ktorý obsahuje takmer všetky výrobky vhodné pre bezlepkovú diétu. Taktiež sa snažíme minimalizovať používanie alergénov vo výrobkoch.
 

Mecom ako prvá značka mäsových výrobkov vydal aj svoju prvú knihu receptov Sendviče. Považujeme sa za inovátorov, ktorí k svojej práci pristupujú s vášňou a precíznosťou.  Svojou stratégiou ako aj dizajnom sa približujeme mladým ľuďom, ktorí majú radi novinky a zmeny v živote, radi skúšajú nové chute a výrobky a neboja sa s nami experimentovať. Sme aktívni aj na webe a sociálnych sieťach, kde priamo komunikujeme so svojimi spotrebiteľmi a inšpirujeme sa nimi pri tvorbe nových výrobkov. Každý deň s nami prináša nové nezabudnuteľné chuťové zážitky, či už pri sviatočných príležitostiach alebo každodennom stolovaní. Našou víziou je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať  spotrebiteľov  k príprave dobrého a chutného jedla.

späť

Sdílet

Podeľ sa o tento recept so svojimi blízkymi a priateľmi!