Web plný inspirace pro Vaše velké věci - vynikající recepty nejen od skvělých šéfkuchařů, návody, tipy a rady. Inspirace, díky které dokážete i z obyčejných věcí udělat pořádně velkou věc pro Vás i Vaše blízké. Vše vyrábíme tak, abyste dokázali vytvořit a prožít velké věci a právě proto Vám přinášíme tento web. Váš Schneider, výrobce kvalitních uzenin. S námi dokážete velké věci!

Novinky a súťaže

 
 

Síce to vonku nevyzerá ani vianočne ani zimne, kalendáre nám už ukazujú, že je čas na našu každoročnú vianočnú súťaž!

Čo môžete vyhrať?

Pre výhercov máme pripravené 3 veľké vianočné krabice s pečenou šunkou a ďalšími produktami MECOM a 10 vianočných salámových krabíc s kalendárom a vianočným vykrajovátkom na pečivo.

Ako vyhrať?

Na obrázku je 30 zašifrovaných MECOM produktov a vašou úlohou je správne identifikovať ich celé názvy. Obrázok však neuvidíte celý naraz, aby toho na vás nebolo veľa :) Budeme vám ho postupne každé dva dni odkrývať. Správne názvy výrobkov aj s číslom nám zasielajte do SPRÁVY na našom Facebooku. Na obrázku si pozorne všímajte detaily, je tam všetko - druh mäsového výrobku, teda či ide o salámu, klobásu, párok či iné a aj jeho názov máte zašifrovaný veľmi detailne :)

Termín súťaže: 26.11. - 10.12.2015.

 

TIP: Ak si už neviete s hádaním rady, sledujte nás na Instagrame @vieme_co_vam_chuti, kde určite budeme pridávať malé indície ;)

Tak všetkým držíme palce a poďme na to! :)

 

Štatút súťaže

 

späť

Sdílet

Podeľ sa o tento recept so svojimi blízkymi a priateľmi!